Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

  BMF İthalat ve İhracat olarak ulusal ve uluslararası bir çok pazarda yer alan ürünlerin ticaretini yapmakla birlikte yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile yer bir ürün markasına imza atmanın sevincini yaşıyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için bilişim, reklam, iletişim dunyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Yüksek Kaliteli

New Leather olarak amacımız teknolojinin geldiği yüksek seviyeden faydalanarak tasarlanan ve keşfedilen topluma maksimum yarar sağlayacak kalitede ürünlerin öncüsü olmaktır. Bu sayde New Leather gibi kaliteli ürünlerin ev sahipliğini yapmaktayız.

Güvenilir

New Leather bantları yüksek teknoloji ve sağlıklı düşünme yapısının ürünüdür. Vücut geliştirilmesinin yanısıra vücuda maksimum yarar sağlaması için tüm teknik ve bilimsel detaylar düşünülmüştür. Bu özellikler sayesinde maksimum güven garantisi veren özel bir üründür

Vizyon

Gelişen teknoloji ve gereksinimleri yakından takip eden ekibimiz oluşan ve oluşabilecek beklentilere üstün kalite ve hizmet güvenirliği sunmak için gerekli tüm gayreti göstermektedir. İnsan hakları çerçevesinde ihtiyaçlara yönelik kaliteli, etkili, uluslararası standartlara uygun, çağdaş, etik, güvenli, kolay ulaşılabilir, hızlı, ekonomik ve güler yüzlü bir hizmet vermek bizim olmazsa olmazımızdır. Çalışan memnuniyeti, takım odaklı çalışma prensibini, sosyal sorumluluk bilincini daima ön planda tutan bir yönetim anlayışı belirlemek ve bu ilkelerle ilerlemek bizi şu an bulunduğumuz konuma getiren ve birçok başarıya imza atmamızı sağlayacak olan yegane prensiplerdir.

Misyon

BMF İthalat ve İhracat yeni markasıyla “New Leather” olarak müşteri memnuniyeti sürekli geliştirmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluk bilincini, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmeye yatkınlığı ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışını hedefleyen bu hedefler doğrultusunda şirket vizyonunu belirleyen öncü bir kuruluş olmayı amaç edinmiştir.

Partnerler